KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14088562
nr 1408 8562
Rose-Marie Klintman
(f. 1957), Sverige
Oljemålning, "Jordkontakt". Signerad, 2005. Olja på duk, 64x30, yttermått inklusive ram: 66x32 cm
Rose-Marie Klintman, svensk bildkonstnär född i Borlänge 1957.
Utrop:
600 kr
Såld:
700 kr
måndag 19 juli 2021
kl 19:15:59
200 kr
500 kr
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
Rose-Marie Klintman
Läs mer om Rose-Marie Klintman